کلوپ زیردریایی ایران

در راستای ترویج وگسترش علوم و فناوری دریایی وزیر دریایی در بین کودکان و نوجوانان در سراسر کشور و دسترسی کلیه مخاطبین  در جهت آموزش و سرگرمی  مطابق با استاندارد های جهانی و ایجاد رقابتی هیجانی به صورت حضوری و  آنلاین ،استارت آپ  در فروردین سال ۱۴۰۰ با نام ربوسی متشکل از نخبگان و شرکت های دانش بنیان تاسیس و راه اندازی گردید .

کلوپ زیر دریایی ایران

از رویکرد های اصلی طرح ربوسی تاکید بر توسعه زیر ساخت های مورد نیاز جهت ترویج و نهادینه سازی فناوری های راهبردی و اولویت دار مالی مطرح در نقشه جامع علمی کشور و ارتقای ابزار های آموزشی و پژوهشی در بین دانش آموزان در سطح مدارس کشور،پژوهش سراها ،کلوپ ها به عنوان مرجع پژوهشگران و صنعتگران آینده، به کار گیری فناوری شرکت های دانش بنیان جهت ارائه محصولات و تجهیز  در جهت انتقال فناوری و ایجاد فرصت های پایدار کسب و کارمی باشد.

این اهداف بزرگ ، با چالش های بزرگ و حتی پتانسیل بزرگتر برای ایجاد آینده ای روشن تر برای دانشجویان امروز است. بهترین قسمت یادگیری با ساختن ، ربات جالبی نیست که دانش آموزان در پایان دارند ، اما تأثیر  مثبتی  است که  هر دانش آموز می تواند با استفاده خوب از آن ربات ایجاد کند.

  • کشف و شکوفایی استعداد کودکان و نوجوانان
  • تیم سازی و آموزش  با روش جهـانی STEM
  • افزایش مهارت ،سرعت ،دقت ،هیجان و تمرکز
  • افزایش خلاقیت و نوآوری در ساخت ربات ها

فراتر از تجربه ساخت ROV زیر آب ، ربوسی یک اکوسیستم حمایتی از دانشجویان ، مربیان و مدافعان را برای پشتیبانی در طول مسیر فراهم می کند. اگر شما به دنبال یک پروژه سرگرم کننده در خانه هستید ، یک برنامه آموزشی برای تقویت برنامه درسی کلاس خود ، یا گروهی از افرادی که از سرهم بندی استفاده می کنند ، ربوسی برای شما مناسب است.

ربوسی یک ورزش پر تحرک و هیجانی در کنار یک رویداد رقابتی است،که به صورت تیمی در بین کودکان ونوجوانان اجرا میشود. ماموریت استارت آپ ربوسی گسترش این حوزه در کنار کشف و شکوفایی استعداد است. robosea  سنگ بنای RoboNation است و اغلب آغاز سفر به رباتیک است. جایی است که نوآوران فردا امروز می توانند ریسک کنند ، پیشرفتهای بزرگی ایجاد کنند و رباتهاحرفه ای تر و کاربردی را بسازند.

راه اندازی بیش از ۱۰۰۰ کلوپ بازی زیر دریایی در سراسر شهر های ایران

ربوسی یک کلوپ رباتیک زیر آب است با توجه به اینکه دانش آموزان و معلمان مجهز به منابعی هستند که برای یادگیری در مورد علوم پایه و مفاهیم مهندسی ، ایمنی ابزار ، برنامه های فنی ، حل مسئله و مهارت های کار گروهی به روشی هیجان انگیز و عملی لازم دارند که با ساخت یک وسیله نقلیه از راه دور زیر آب (ROV) در یک محیط داخل یا خارج از مدرسه آشنا شوند .

کنجکاوی ، خلاقیت و تمایل به درک دنیای اطراف ما ویژگی هایی است که به طور طبیعی برای بچه ها به وجود می آید. آنها همچنین به عنوان ویژگی های خوبی برای متخصصان STEM محسوب می شوند. یادگیری مطالب و مهارت های فنی از اهمیت حیاتی برخوردار است. وقتی این یادگیری ملموس باشد و به دنیای واقعی متصل باشد ، تأثیرات آن می تواند عمیق باشد.

۰
Years
۰+
representative
۰
City
۰k
Satisfied Customers

مدیران ربوسی

سجادراستی
سجادراستیمؤسس
میلاد فیاضی
میلاد فیاضیمدیرعامل
مهسا خلیلی
مهسا خلیلیمدیرامورنمایندگان
مهدی راستی
مهدی راستیمدیر بازرگانی
پیمان شیرمردی
پیمان شیرمردیمدیر آموزش
آرتا پرسا
آرتا پرسامدیراداری ومالی

ONLINE OUT SHOPE

فروشگاه آنلاین

FIND OUT MORE

سوالات متداول

افتخارات و مجوزها

پروانه بهره برداری
پروانه بهره برداری
گواهی تحقیق وتوسعه
گواهی تحقیق وتوسعه
زیست بوم خلاق
زیست بوم خلاق
مـرکز نـوآوری
مـرکز نـوآوری
شورای نظارت بر بازی
شورای نظارت بر بازی