سوالات متداول۱۳۹۹/۲/۱ ۸:۳۵:۴۵
برای هر دانش آموز چند کیت نیاز دارم؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۲۰:۰۹:۳۹

ما برای هر ۴-۶ دانش آموز سطح ابتدایی یک کیت روبویرا و برای هر ۲-۴ دانش آموز سطح متوسطه یا دبیرستان یک کیت توصیه می کنیم.

آیا بسته یا آرم رسانه ای وجود دارد که بتوانم از آن استفاده کنم؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۲۰:۰۹:۰۰

بله ، وجود دارد

چه کسی ربوسی را مدیریت می کند؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۲۰:۰۸:۳۴

برنامه ربوسی توسط یک کنسرسیوم مشترک از شرکت های دانش بنیان  و غیرانتفاعی مستقل با مأموریت ارائه راهی برای تجارب آموزشی عملی که دانش آموزان را قادر می سازد راه حل های ابتکاری برای چالش های  ملی و جهانی را پیدا کنند ، مدیریت می شود.

چگونه می توانم کیت سفارش دهم؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۲۰:۰۷:۲۸

فروشگاه کیت و قطعات و بصورت مستقیم سفارش دهید. کلیه سفارشات باید بصورت آنلاین ارسال شود. ما سفارشات تلفنی ، نمابر یا ایمیل را قبول نمی کنیم. اگر در زمینه سفارش آنلاین خود به کمک نیاز دارید ، باshop@robosea.ir تماس بگیرید.

من فقط سفارش خود را ثبت کردم اما باید تغییری ایجاد کنم. باید چکار کنم؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۲۰:۰۷:۰۲

تغییرات در سفارش شما ممکن است شامل موارد زیر باشد: تجدید نظر در مواردی که می خواهید سفارش دهید ، تعداد موارد و آدرسهای صورتحساب / حمل و نقل به روز شده.

اگر سفارش خود را ارسال نکرده اید ، می توانید مستقیماً به سفارش آنلاین خود بروید و تغییرات را اعمال کنید. با این حال ، اگر قبلاً سفارش خود را ارسال کرده اید ، لطفاً برای کمک با shop@robosea.ir  تماس بگیرید .

آیا می توانم فقط یک کیت بخرم؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۲۰:۰۸:۰۷

بله ، ممکن است فقط یک کیت بخرید. برای ثبت سفارش به فروشگاه ربوسی بروید .

چه چیزی در کیت روبویرا ROV موجود است؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۲۰:۰۵:۴۱

در مورد اجزای کیت روبویرا ROV و سایر گزینه های بسته در فروشگاه ربوسی بیشتر بدانید . برای دیدن توضیحات دقیق روی مورد کلیک کنید

آیا من به ابزار نیاز دارم؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۲۰:۰۴:۴۶

بله ، مجموعه ابزار Robosea شامل تمام ابزارهای لازم برای ساخت  روبویراROV است و شامل قطعات یدکی ROV مانند فیوزهای اضافی و پروانه ها است.

اگر مهارت دارید و ابزار دارید ، این بسته ابزار ممکن است موجودی ابزار شما را با ابزارهایی که برای ساخت روبویرا خود نیاز دارید ، تکمیل کند. این کیت ابزار اصلاح شده شامل بسیاری از ابزارهای کمتر معمول برای ساختن در خانه است.

چگونه می توانم هزینه سفارش خود را پرداخت کنم؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۲۰:۰۳:۳۸

با استفاده از کارت اعتباری در وب سایت امن ما می توانید هزینه سفارش خود را پرداخت کنید. اگر مدرسه هستید می توانید سفارش خرید را بارگذاری کرده و فاکتور درخواست کنید.

پرداخت فاکتور ممکن است از طریق چک یا انتقال بانکی انجام شود.

هزینه حمل سفارش من چقدر است؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۲۰:۰۳:۰۴

هنگام سفارش آنلاین ، هزینه حمل و نقل به طور خودکار بر اساس تعداد کیت ها یا قطعاتی که سفارش می دهید ، آدرس حمل و نقل و اینکه آیا حمل و نقل منظم یا سریع را انتخاب می کنید ، محاسبه می شود.

 

برای سفارشات بزرگ (به طور کلی بیش از ۳۰ بسته) ، لطفاً برای کمک با shop@robosea.ir تماس بگیرید . سپس هزینه حمل و نقل را محاسبه کرده و سفارش شما را به روز می کنیم تا بتوانید آن را تکمیل و ارسال کنید.

سفارش از طرف مدرسه یا سازمانی غیرانتفاعی؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۲۰:۰۲:۲۹

ما شما را تشویق می کنیم که برای خرید کیت و قطعات ربوسی به شما کمک مالی یا مشارکت کنید.

چه میزان طول خواهد کشید تا سفارشم را دریافت کنم؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۲۰:۰۱:۴۴

دپارتمان فروش ما برای پردازش سفارشات برای حمل و نقل به ۵-۷ روز کاری زمان نیاز دارد و این به تعداد سفارشات در صف بستگی دارد. بیشتر سفارشات داخلی ما از طریق تیپاکس حمل می شود.

چگونه وضعیت سفارش خود را پیدا کنم؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۲۰:۰۰:۵۶

با ورود به حساب خود در فروشگاه ربوسی می توانید وضعیت سفارش خود را پیدا کنید .

چگونه می توانم یک نسخه از رسید کارت اعتباری یا فاکتور خود را دریافت کنم؟

با ورود به حساب خود در فروشگاه  ربوسی می توانید یک نسخه از رسید کارت اعتباری یا فاکتور خود را دریافت کنید .

گروه سنی مناسب کدام است؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۲۰:۰۰:۰۳

برنامه ربوسی برای دانش آموزان ۱۰-۱۸ ساله (کلاس ۵-۱۲) بسیار مناسب است. با این حال ، این واقعا به نحوه استفاده شما از برنامه بستگی دارد.

 

مدارس از برنامه ربوسی با کلاسهای زیر کلاس ۵ استفاده کرده اند که مربی با استفاده از ابزارهایی که برای کودکان کوچکتر ایمن نیست (مانند استفاده از مته و لحیم کاری) وظایف را انجام می دهد. اگر یک بزرگسال با کودک یک به یک کار کند ، می توان کودکان کوچکتر را با ربوسی درگیر کرد.

چه کسی می تواند یک روبوویرا بسازد؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۱۹:۵۹:۳۸

هر کسی! خانواده ها ، برنامه های درون مدرسه ای ، بعد از کلوپ های مدرسه ، کلوپ های خصوصی ، و افراد در هر سن و علاقه  (ROV) روبوویرا را ساخته اند.

ساخت (ROV) روبوویرا مستلزم استفاده از ابزار دستی و برقی است. ما منابع زیادی در دسترس داریم که به شما کمک می کند بیاموزید با خیال راحت از ابزارهای مورد نیاز استفاده کنید و مهارت های لازم برای ساخت ROV را توسعه دهید.

ساخت چه مدت طول می کشد؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۱۹:۵۹:۰۴

روند ساخت واقعی بسته به سطح مهارت فرد یا گروه سازنده ROV بین ۴ تا ۸ ساعت طول می کشد. هنگامی که روند ساخت در یک برنامه درسی گنجانده می شود ، می تواند در یک ترم کامل با دروس علوم و مهندسی همراه با ساخت گسترش یابد.

آیا می توانم طرح محصول روبوویرا را تغییر دهم یا پیوست اضافه کنم؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۱۹:۵۸:۳۸

بله ، این قسمت بزرگی از ساخت (ROV) روبوویرا است!

 

ساخت روبوویرا راهنمای فراهم می کند طرح های متعدد که ممکن است انتخاب و یا طراحی سفارشی ممکن است با استفاده از مواد ارائه شده در کیت و یا با استفاده از مواد اضافی ساخته شده است. برای انجام کارهایی با ROV مانند بلند کردن اجسام در آب ، باید پیوست ها اضافه شود. روبوویرا ROV با استفاده از لوله ها و اتصالات PVC متداول ساخته شده و به راحتی اصلاح می شود.

آیا می توانم یک دوربین به روبوویرا اضافه کنم؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۱۹:۵۸:۰۴

آره. دوربین های زیر آب به راحتی به روبوویرا ROV اضافه می شوند.

از دوربین های کوچک ماهیگیری که دارای کابلی هستند که به یک صفحه نمایش بی سیم یا دستگاه بی سیم در بالا متصل می شوند ، می توانند برای پخش مستقیم فیلم از ROV استفاده کنند.

از دوربین های ورزشی زیر آب می توان استفاده کرد ، اما از آنجا که ارتباطات بی سیم این دوربین ها در زیر آب کار نمی کنند ، فقط می توان برای ضبط ویدئو و نه پخش مستقیم جریان استفاده کرد.

آیا آموزش ساخت در دسترس است؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۱۹:۵۷:۱۳

راهنمای ساخت ما ممکن است تمام نیاز شما برای شروع باشد زیرا با توجه به نیازهای کاربران جدید  ربوسی طراحی شده است. این راهنما شامل دستورالعمل های گام به گام آسان است و همراه با تصاویر ، فیلم ها و تصاویر دقیق برای راهنمایی شما در این روند است. علاوه بر این ، ما فیلم های آموزشی آنلاین داریم که در هر زمان قابل مشاهده هستند و در صورت لزوم متوقف و شروع می شوند.

هنوز علاقه دارید سعی کنید آموزش ساخت روبوویرا را به مکان خود بیاورید؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۱۹:۵۶:۱۷

برای توضیح بیشتر در مورد نیازهای آموزشی خود اینجا را کلیک کنید.

چه نوع مواد آموزشی موجود است؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۱۹:۵۵:۲۰

ما در اینجا هستیم تا از طریق سفر ربوسی شما را پشتیبانی و تشویق کنیم. خواه برنامه های درسی ، فعالیت های افزایشی ، نقشه برداری از استانداردها یا فیلم های آموزشی باشد که به آن نیاز دارید ، آن را در صفحه منابع ما پیدا خواهید کرد . برای محتوای جدید مرتباً بررسی کنید.

آیا برنامه های ربوسی با استانداردهای آموزشی مطابقت دارد؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۱۹:۵۴:۴۵

ساختار ربوویرا به استانداردهای علوم نسل بعدی (NGSS) ، استانداردهای هسته مشترک و چارچوب P21 برای یادگیری قرن ۲۱ ترسیم شده است. نقشه برداری شده توسط گروهی از مربیان باتجربه را در صفحه استاندارد ما مرور کنید .

چگونه من می تواند رقابت کند؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۱۹:۵۱:۴۳

یک مسابقه منطقه ای در نزدیکی خود پیدا کنید و در مورد جزئیات شرکت با میزبان رویداد تماس بگیرید تا در صورت لزوم نحوه / زمان ثبت نام و نحوه پرداخت هزینه های ثبت نام را ذکر کنید.

شرایط و وظایف مربوط به رویدادهای منطقه ای متفاوت است. بعلاوه ، برخی از رویدادها برای عموم آزاد است و برخی دیگر فقط برای برخی از مدارس یا سازمانها آزاد است. میزبان رویداد می تواند اطلاعات بیشتری ارائه دهد.

تیم من می خواهد در چالش ملی  roboseaرقابت کند ، چگونه این کار را انجام دهیم؟

چالش ملی  roboseaسالانه یک رویداد فقط با دعوت است که برای تیم هایی برگزار می شود که در مسابقات منطقه ای ثبت شده عالی هستند و یک جایزه برای شرکت در مسابقات اوج فصل کسب می کنند.

ثبت رکورد به صورت آنلاین در سامانه در کلوپ های محلی ثبت میگردد؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۱۹:۵۰:۵۷

بله با توجه به راه اندازی سامانه و اپلیکیشن کلیه ثبت رکورد های مهارت توسط دوربین های آنلاین در کلوپ ثبت و به ربوسی ارسال میگردد

در منطقه من هیچ رقابت منطقه ای وجود ندارد. آیا می توانم رویدادی را میزبانی کنم؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۱۹:۵۰:۲۴

کاملا! اگر هدف شما پیشبرد تیم ها به چالش ملی  roboseaرقابت است ، رویداد شما باید در ما ثبت شود و تأیید صلاحیت شود.

چه کسی می تواند کسب و کار ربوسی را شروع کند؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۱۹:۴۶:۳۶

فارغ التحصیلان دانشگاه که در رشته های فنی مهندسی فعالیت نمودند میتوانند نسبت به اخذ نمایندگی و راه اندازی کلوپ ربوسی در شهر خود اقدام نمایند .

ایجاد کسب و کار ربوسی به چه صورت است؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۱۹:۴۶:۰۰

با توجه به اینکه محصولات ربات های زیر دریایی در سراسر جهان در حال توسعه هستند و از طرفی دارای هزینه های زیاد بوده است .ربوسی اقدام به راه اندازی کلوپ بازی زیردریایی نموده است که علاقه مندان میتوانند نسبت  با توجه به شرایط و تامین فضای لازم اقدام به درخواست نمایند .

ربوسی چه خدماتی را در اختیار نمایندگان قرار میدهد ؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۱۹:۴۵:۲۹

با توجه به اخذ نمایندگی و تامین فضا در محل های گردشگری و یا شهر بازی و… ربوسی اقدام به در اختیار گذاشتن ربات های زیر دریایی و همجنین نصب دوربین در زیر آب و نصب المان های مسابقات به صورت سراسری مینماید .

علاوه بر ساخت دکور کلوپ امکانات آموزش و زیرساخت های سامانه هوشمند ثبت رکورد به نماینده آموزش و در اختیار آن قرار میگیرد .

آیا علاوه بر راه اندازی کلوپ میتوان برنامه ربوسی را در مدارس شروع کنم؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۱۹:۴۴:۵۶

بله .شما به عنوان نماینده رسمی ربوسی میباشید .

چگونه یک برنامه ربوسی را در مدارس شروع کنم؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۱۹:۴۳:۵۷

ربوسی مقیاس پذیر است و برای مربیان و رهبران انعطاف پذیری لازم را برای اجرای برنامه به گونه ای فراهم می کند که متناسب با نیاز دانش آموزان و جوامع آنها باشد. برنامه های ربوسی اشکال مختلفی دارند. برخی از آنها بر انگیختن دانش آموزان از طریق ارتباط متمرکز شده اند و فقط چند ساعت طول می کشد ، در حالی که برخی دیگر با پشتیبانی قوی آموزشی سالها درگیر می شوند. هیچ مدل متناسب با یک مدل وجود ندارد.

 

شما به کیت های روبویرا نیاز دارید که شامل همه موارد مورد نیاز برای ساخت یک  ربوسیROV باشد. شما همچنین به یک ابزار نیاز دارید. شما می توانید یک جعبه ابزار از ما خریداری کنید یا می توانید از ابزارهای خود استفاده کنید.

ما به هر ۴-۶ دانش آموز ابتدایی ، ۲-۴ دانش آموز دوره راهنمایی یا ۲-۴ دانش آموز دبیرستان ، یک کیت پیشنهاد می کنیم. ما همچنین برای هر پنج بسته ربوسی جداگانه سفارش داده شده ، یک کیت ابزار معلم پیشنهاد میکنیم. برای قیمت گذاری و دیدن موارد موجود در کیت یا جعبه ابزار ROV ، به فروشگاه ربوسی مراجعه کنید ..

 

توجه داشته باشید قبل از شروع ، مروری بر کتابخانه منابع – ساخت منابع به شما ایده می دهد که برای ساخت ROV چه مهارتهایی لازم است. ما همچنین فیلم های آموزش آنلاین داریم که شما را در کل مراحل ساخت راهنمایی می کند. این فیلم ها را می توانید در هر زمان مشاهده کرده و در صورت لزوم متوقف و شروع کنید.

ومهمترین بخش آن را میتوان مراجعه به کلوپ های بازی زیر آبی ربوسی در شهر محل زندگی خود و یا اطراف باشد .

ما در اینجا در صورت نیاز به کمک به شما کمک می کنیم. فقط بخواهید !

آیا محصول زیر دریایی روبویرا نیاز به آموزش دارم؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۱۹:۴۴:۲۵

برای ساخت ربوویرا ممکن است همه شما برای شروع نیاز دارید به عنوان آن است که با نیازهای کاربران ربوسی مدل جدید در ذهن طراحی شده است. این راهنما شامل دستورالعمل های گام به گام آسان است و همراه با تصاویر و تصاویر دقیق برای راهنمایی شما در این روند است. علاوه بر این ، فیلم های آموزشی آنلاین داریم که در هر زمان قابل مشاهده هستند و در صورت لزوم متوقف و شروع می شوند.

هنوز علاقه دارید سعی کنید آموزش ساخت ربوویرا را به مکان خود بیاورید؟ برای بررسی احتمال با ما تماس بگیرید. همچنین دوره های آموزشی حضوری  در شعبات جمپا برگزار میگردد .

اگر به استخر دسترسی نداشته باشم چه می شود؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۱۹:۴۲:۴۸

همین که ماموریت  و اهداف سرگرمی خود را توضیح دهید ، بسیاری از هتل های محلی ، مراکز اجتماعی ، پارک  ها ، دانشگاه ها و حتی انجمن های بازنشستگی ممکن است اجازه دسترسی به امکانات آنها را بدهند. استخر بادی ، وان بزرگ یا مخزن دیگر نیز راه حل های خوبی برای آزمایش Robosea ROV شما است. حداقل اندازه توصیه شدهعمق ۱ متر میباشد .

من می خواهم این کار را انجام دهم اما بودجه محدودی دارم. چه می توانم بکنم؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۱۹:۴۲:۲۰

سرمایه گذاری کمی بیشتر از ۳۰میلیون تومان برای ۴ کیت و یک جعبه ابزار  به همراه آموزش و المان های مسابقات شمارا پوشش می دهد .

آیا تسهیلات حمایتی جهت راه اندازی برنامه کسب وکار ربوسی وجود دارد ؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۱۹:۴۱:۴۶

ربوسی در تلاش است جهت راه اندازی هرچه بهتر کلوپ های خود تسهیلات قرض الحسنه و کم بهره به نمایندگان خو اعظا نماید .که علاوه بر تامین لوازم هزینه ساخت و فضا هم کمک حمایتی انجام گردد .

آیا ربوسی از درآمد حاصل از فضای بازی مخاطبین خود در کلوپ سهمی اخذ مینماید ؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۱۹:۴۱:۱۶

با توجه به تامین زیر ساخت های ربوسی با توجه به مصوبه شورای سیاست گذاری خود که هر ساله جلسه سالانه برگزار میگردد درصدی از ۱۰ تا ۲۵ درصد دریافت مینماید .

آیا بابت اخذ نمایندگی ضمانت نامه حسن انجام کار گرفته میشود ؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۱۹:۴۰:۴۹

بله .یاتوجه به شهر مورد نظر ضمانت به صورت سفته دریافت میگردد

برای یک برنامه موفق به چه چیزهایی نیاز دارم؟۱۴۰۰/۱/۱۶ ۱۹:۳۹:۰۷

یک قهرمان متعهد که می خواهد از این برنامه دفاع کند ، مکان خوبی برای شروع است! این می تواند یک مدیر ، معلم یا والدین ، ​​یک شریک تحصیلات متوسطه یا یک شرکت محلی با علاقه به STEM باشد. ما بسیاری از آنها را در وب سایت خود ارائه می دهیم تا به برنامه شما برای رسیدن به بلندی کمک کنیم. و ما همیشه در اینجا هستیم تا در صورت نیاز به کمک به شما کمک کنیم.

رفتن به بالا